DANIEL MAJKI BIOGRAFIA

Pisanie od zawsze było dla mnie terapią.

Traumatyczne przeżycia przelewałem na płótno albo uciekałem gdzieś w tekstach swoją wyobraźnią po kartce papieru,

aż do momentu kiedy stało się to moją drugą naturą. Dzisiaj inspirują mnie ziomki, w których wierzę,

kobieta którą wspieram, rodzina dla której walczę, przeszłość która nie wróci,

przyszłość która nadejdzie, chwila która trwa i życie które kocham.

 

DATA I MIEJSCE  URODZENIA 7 maj 1996r. Białogard

 

W czasach szkoły podstawowej byłem dobrym uczniem. Gdym miałem 8 lat zacząłem trenować piłkę nożną. Od dziecka miałem cele i marzenia. Wiedziałem co chcę robić w życiu. Grałem w białogardzkim klubie i przeżyłem tam swoje pierwsze porażki i zwycięstwa.

 

Mniej więcej w tych czasach usłyszałem pierwszy hop-hop. Mój pierwszy kawałek, którym się jarałem to DKA - Jak by to było. Spędzałem dużo czasu do boisku i ziomkami, z którymi trzymam się do dziś. Dostałem się do gimnazjum sportowego ZZPN w Szczecinie, to wtedy obrotu nabrała moja karieria piłkarska. Grałem w kadrze województwa i przyjęto mnie do drużyny Pogonii Szczecin. Bardzo dobrze wspominam ten czas.

Jako trzynastolatek mieszkałem w internacie i musiałem wkroczyć już w prawie samodzielne, dorosłe życie. Niestety dwa lata później z powodu kontuzji musiałem zakończyć karierę. To właśnie wtedy oddałem swą pasje muzyce.

Ukończyłem naukę w lokalnym Technikum, choć w sumie wtedy już rzadko bywałem w szkole i jeszcze rzadziej w domu. Mieszkałem wtedy z moją mamą. Dużo bólu jej w życiu sprawiłem. Ja nie miałem problemów z policją, ale oni mieli ze mną. Do szkoły i domu jakoś zawsze było mi nie po drodze. Miałem już tylko swój rap, świat i melanże.

 

. Robie rap, nie próbuje go nazywać, szufladkować czy określać jak trap, banger, grime, bragga itd. To mój rap, moja muzyka, moje Ja.

 

W życiu jest tak, że im bardziej dostajesz w kość, im więcej problemów Cię napotyka, im więcej potu Ci spływa po czole, im więcej bólu doświadczasz, tym większa szansa, że wyjdziesz na porządnego człowieka, bo tylko tak się kształtuje siła charakteru. Od najlepszego kłamstwa zawsze jest lepsza najgorsza prawda. Lepiej nie mieć nic niż mieć coś na niby, dlatego wole być niż mieć. Uważam , że warto podejmować odważne decyzje, a szczególnie te związane z marzeniami i miłością. Czasami wystarczy zaryzykować kilka sekund szaleńczej odwagi, aby latami nie myśleć co by było gdyby. Lepiej żałować rzeczy, które zrobiliśmy niż te, których nigdy nie mieliśmy okazji zrobić

 

   Moja Ja (2019r.) - Legal

WIECEJ INFORMACJI NA WIKIPEDII

© 2020 by MAHULABONI

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Czarny Instagram Ikona